LEAN ON ME.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kas suudad saarel ellu jääda?
 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Hetkel on lubatud teha eraldi teemasid põhjaosale vaid juhul, kui te ei soovi saabumisteemat läbustada ja sinna naasete.
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Spotlight

Latest topics
» Chat.
Õhtupoole - Page 4 Emptyby Nathaniel Stifler Teis Sept 27, 2011 9:41 pm

» Arrival.
Õhtupoole - Page 4 Emptyby Tyler Monroe Teis Sept 13, 2011 10:55 am

» Sina - mina - meie teema
Õhtupoole - Page 4 Emptyby Sebastianne Parker Kolm Sept 07, 2011 7:48 pm

» Kaua sa kannatad kurbade naeru
Õhtupoole - Page 4 Emptyby Nathaniel Stifler Kolm Sept 07, 2011 5:18 pm

» Wake up call
Õhtupoole - Page 4 Emptyby Carlos Jameson Kolm Sept 07, 2011 2:12 am

» Pealkirjatu
Õhtupoole - Page 4 Emptyby Nicole Snow Teis Sept 06, 2011 8:04 pm

» Mida..?
Õhtupoole - Page 4 Emptyby Casey White Teis Sept 06, 2011 8:02 pm

» Absoluutselt.
Õhtupoole - Page 4 Emptyby Carlos Jameson Esm Sept 05, 2011 11:43 pm

» Eemal
Õhtupoole - Page 4 Emptyby Casey White Esm Sept 05, 2011 9:23 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(15) oli siin foorumil Teis Aug 30, 2011 8:54 pm
Affiliates
Lean On Me vol. 1
Summercamp
_________________
Tahad meid reklaamida?
Lean On Me vol. 2

 

 Õhtupoole

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 3:47 pm

Stifler kohe ei kavatsenud alla anda mis. Ty sukeldus vee alla ja ujus Stifleri juurde, nii et ta ei näinud seda. Siis tõmbas ta kutilt jalad alt ja tuli ise kiirelt pinnale. Aga enne kui Stifi peadpidi vee alla oleks vajuda jõudnud, püüdis Cody ta kinni, põimides oma käed kutile ümber. "Vaata, et sa ära ei upu," naljatles ta, juustest vesi näole tilkumas.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Stifler

Nathaniel Stifler


Postituste arv : 284
Join date : 02/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Nathaniel Stifler
Hüüdnimi(ed): Stifler
Vanus: 19-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 4:18 pm

Stifler neelas karjatuse alla ning hingas teravalt sisse, kui siiski vee alla ei vajunud ja end hoopis kuti käte vahelt leidis. "Lollakas," pomises Stifler Ty käte külge klammerdudes. Kurat küll. Süda peksis sees nagu segane.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 4:21 pm

Ty naeris kergelt. Ta oleks Stiflerist lahti lasknud, aga too oli tema külge klammerdunud. "Nooh, nii hirmus on?" muigas Cody naerdes. Vesi oli neile üle naba. Nii sügav see nüüd ka ju polnud. "Ise sa alustasid pritsimisega," tuletas Co meelde.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Stifler

Nathaniel Stifler


Postituste arv : 284
Join date : 02/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Nathaniel Stifler
Hüüdnimi(ed): Stifler
Vanus: 19-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 4:31 pm

"Sa oleks mu vee alla tõmmanud!" Stifler ei lasknud endiselt Tylerist lahti, vaid üritas enda hingamist taastada. Tal olid käed nagu krampis või midagi.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 4:35 pm

"Ma ju püüdsin su kinni," naeris Tyler. "Anna andeks. See oli loll nali," tõsines kutt siis mõne aja pärast. "Saad sa hingata ikka korralikult? Kus su inhalaator on?" muretses Cody. Ta tundis, kui kramplikult Stif temast kinni hoidis. Ega talle poleks see ka väga meeldinud, kui keegi teda kuidagi ärritanud oleks ja se südamerütmi langemiste enesega kaasa oleks toonud ja sel kellelgi veel naljakas ka oleks olnud.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Stifler

Nathaniel Stifler


Postituste arv : 284
Join date : 02/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Nathaniel Stifler
Hüüdnimi(ed): Stifler
Vanus: 19-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 4:43 pm

Stifler muigas pisut. "Minuga on kõik korras. Lihtsalt..." Stifler raputas pisut pead. "Ma ehmusin lihtsalt." Inhalaatorit kindlasti vaja pole, ta lihtsalt oli šokeeritud hetkel. Aegamisi vabastas Nate Tyleri enda haardest. Damn no.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 4:46 pm

"Tahad välja minna?" küsis Tyler murelikult ja lasi pisut kahtlevalt Stiflerist lahti. Ujumine ei tundunud järsku üldse enam nii toreda tegevusena. Ta pani muretsevalt käe sõbra õlale. Vesi tilkus endiselt Tyleri juustest tema näole ja veepiisad veeresid mööda kuti kaela alla.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Stifler

Nathaniel Stifler


Postituste arv : 284
Join date : 02/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Nathaniel Stifler
Hüüdnimi(ed): Stifler
Vanus: 19-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 4:50 pm

"Mkm." Stifler raputas jälle pead, ning silmitses vett, siis silmapiiri. Midagi ei paistnud. "Keegi vaatas varem kaarti. Kas on teada, kus me oleme?" Järsk teemamuutus, jap. Stifleri pilk tõusis jälle Tylerile. Dajummmmn.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 4:54 pm

Ty langetas oma käe ja ristas rinnal käed. Sedasi seal seistes pooleldi veest väljas, hakkas kiirelt külm. Ty kätele tekkis kananahk. "Mina vaatasin," lausus ta ohates. "Selles see asi ongi, et kaardi järgi oleme me keset ookeani," ohkas Cody ja raputas pead. See pole just väga hea uudis, aga tõde varjama ta ka ei hakka.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Stifler

Nathaniel Stifler


Postituste arv : 284
Join date : 02/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Nathaniel Stifler
Hüüdnimi(ed): Stifler
Vanus: 19-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 5:08 pm

Stifler kortsutas pisut kulmu. "See asi siin nüüd nii väike ka pole..." Kutt ohkas vaikselt. "Lootusetu. GPS ja muu selline ka ei tööta.." Stifler oli sarnaselt paljudele teistele telefoni kaarti ahistanud, aga see ei aidanud. Ning sellel saab aku ka kunagi tühjaks, eksole. "Okei, lähme välja..." Stifler hakkas kalda poole tagasi minema. Külmm...
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 6:15 pm

Tyler hakkas veest välja liikuma, ta juba kergelt värises. "Kuidas sul olla on?" küsis Ty kui nad tagasi kaldal olid. Ta ei pannud end riide. Nagunii oli ta märg alles ja lühikesed püksid olid ka märjad. Parem kuivab ära, enne kui end riide paneb.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Stifler

Nathaniel Stifler


Postituste arv : 284
Join date : 02/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Nathaniel Stifler
Hüüdnimi(ed): Stifler
Vanus: 19-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 6:17 pm

Stifler seisatas enda pükse juures ja kehitas õlgu. Ta ei hakanud ka end veel riidesse panema. Noh, pükse jalga. "Ma arvan, et normaalne." Stifler silus enda triiksärki, sellega vett välja ajades. Kuivab kah kiiremini.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 6:26 pm

"Räägi nüüd nendest armidest," palus Ty ja viis oma tõsise pilgu Stiflerile. "Sa tead, et ma ei räägi kellelegi. Ja ma tõesti tahan teada, mis värk on," jäi kutt endale kindlaks.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Stifler

Nathaniel Stifler


Postituste arv : 284
Join date : 02/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Nathaniel Stifler
Hüüdnimi(ed): Stifler
Vanus: 19-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 6:35 pm

Nathaniel ohkas vaikselt ning raputas pead. "Ma ei ole sellest kellelegi rääkinud ja ei alusta nüüd ka," ütles mees pilku Tylerile kinnitades. "Saad aru, ma tahan enda mineviku minevikku jätta ja sinule rääkimine seda just ei aita."
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 6:49 pm

"Seda on päris raske teha, kui sul sellised armid kehal on," märkis Tyler. "Stiff, me oleme sõbrad ju. Me teame kõike teineteisest," tuletas Ty meelde, ise külmast endiselt kergelt värisedes.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Stifler

Nathaniel Stifler


Postituste arv : 284
Join date : 02/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Nathaniel Stifler
Hüüdnimi(ed): Stifler
Vanus: 19-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 6:54 pm

Stifler naeratas virilalt. "Mina võib-olla sinust jah. Aga sina minust, seda ma ei usu." Nate väänas särgi varruka äärt ning ohkas vaikselt. "Armid armideks, see on minevik ju. Ega sa sealt midagi värket ei leidnud, või mis?" Okei, kätelt leiaks neid hulganisti. "Ja ma ei käi ju ringi T-särgiga või midagi, et kõik neid näeksid. Neid pole lähima paar aasta jooksul keegi peale minu näinud..."
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 7:15 pm

"Sa ei tähenda, et sa sellest mulle rääkima ei peaks. Stifler, kurat võtaks, ma olen su sõber," käis Tyler endiselt peale. "Räägi nüüd," palus kutt. Ta tahtis Stiflerile toeks olla, aga ta ei saanud seda teha, kui Stiff inimesi endale ligi ei lasknud ju.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Stifler

Nathaniel Stifler


Postituste arv : 284
Join date : 02/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Nathaniel Stifler
Hüüdnimi(ed): Stifler
Vanus: 19-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 7:22 pm

"Mind vägistati kuus aastat järjest, oled rahul?" kähvas Stifler ärritunult ning vajus liivale istuma, tõmmates jalad lõua alla ja põimis käed ümber põlvede. Ta tundis end nii nurkasurutult praegu, et ta ei saanud sinna midagi teha, pisarad lihtsalt hakkasid tema põskedelt voolama, ning kutt peitis enda näo. Nuuksatusi alla surudes üritas ta unustada taaselustatud tunnet, kui ta peale järjekordset ärakasutamist üksi jäeti.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 7:32 pm

Ty suu vajus lahti. Sellist vastust ta ei osanud oodata. Kes oleks. Stifleri edaspidise käitumise peale ehmatas ta täiesti ära. "Anna andeks, et ma uurisin, see pole üldse minu asi," pomises Ty vabandavalt. Ta vajus kuti kõrvale põlvili ja pani oma käe tema seljale. Tegelikult oli ta rahul sellega, et Stiff teda siiski usaldas ja rääkis talle. "Mul on kahju," pomises kutt kaastundlikult.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Stifler

Nathaniel Stifler


Postituste arv : 284
Join date : 02/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Nathaniel Stifler
Hüüdnimi(ed): Stifler
Vanus: 19-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 7:37 pm

"Ära puuduta mind," urises Stifler pingesse tõmbudes, pisarad endiselt lakkamatult põskedelt alla voolamas. Nathaniel surus järgmise nuuksatuse alla, ennast vaevumärgatavalt kõigutades. Ta ei tahtnud, et keegi teda niimoodi näeks, aga Nate pole kunagi pingega toime tulnud. "Mine ära." Stifleri hingamine muutus raskemaks, rohkem juba õhuahmimise ja kõõksumise vahepealseks, ning noormehe sõrmed põimusid tugevalt tema enda juustesse, kui ta kuidagi olla üritas.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 8:00 pm

Tyler tõmbas oma käe eemale. Ta pidi tõdema, et oli üllatunud, kuid ära ta ka ei läinud. "Stifler, see olen ju mina. Ma ei tee sulle halba," kinnitas Ty. Teda hirmutas kuti õhu ahmimine. "Palun püüa rahulikult hingata," palus Cody. Kurat, see kõik oli tema süü.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Stifler

Nathaniel Stifler


Postituste arv : 284
Join date : 02/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Nathaniel Stifler
Hüüdnimi(ed): Stifler
Vanus: 19-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 8:03 pm

"MINE. MINEMA." Stifleri kõikumine muutus pisut nähtavamaks, ta oli nii närvis ja ta ei saanud üldse enam hingata, seega ta õhuahmimine ei andnud tulemust, kuid ta ei suutnud seda lõpetada ka. Ta vajas õhku. Mis siis, et ta ei saanud seda.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 8:11 pm

"Ei lähe," käratas Ty. Tüüp ei saanud ju hingata. Mida ta tegema peaks? Kui ta Stiflerit puudutab, hakkab too karjuma. Cody otsustas riskida. "Sa pead pikali viskama," käskis kutt ja tõukas Stifleri selili liivale, surudes ta käed vastu maad, et kutt ei kisuks oma juukseid. "Hinga nüüd rahulikult," käskis Ty.
Tagasi üles Go down
Nathaniel Stifler

Nathaniel Stifler


Postituste arv : 284
Join date : 02/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Nathaniel Stifler
Hüüdnimi(ed): Stifler
Vanus: 19-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 8:14 pm

Stifler nuuksatas ning hakkas vastu rabelema, kui tüüp teda pikali surus. Ta ei tajunud enam, kus ta on, ta reaalselt arvas, et teda hakatakse jälle vägistama, kõik oli jälle nii. Nathaniel pigistas silmad kokku ning hammustas tugevalt huulde, vere välja, kui kutile põlvega kogemata kõhtu lõi. Või siis meelega. Ta ei suutnud endiselt hingata ja pisarad voolasid tema põskedel pidurdamatult. Miks see jälle nii on? Miks see kõik temaga juhtus?
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 EmptyEsm Sept 05, 2011 8:25 pm

"Stif, rahune maha," käskis Ty ja siis sai ta põlvega kõhtu ja oli sunnitud kuti lahti laskma ja vajus ta kõrvale kägarasse. Hing oli kinni mõne hetke. Hea, et kutt jalgevahele teda löönud polnud. See oli ju Tyler ja ta ei tahtnud talle halba.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Õhtupoole - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoole   Õhtupoole - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Õhtupoole
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
LEAN ON ME. ::  :: Saare põhjaosa. :: Põhjarannik.-
Hüppa: