LEAN ON ME.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kas suudad saarel ellu jääda?
 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Hetkel on lubatud teha eraldi teemasid põhjaosale vaid juhul, kui te ei soovi saabumisteemat läbustada ja sinna naasete.
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Spotlight

Latest topics
» Chat.
Eemal Emptyby Nathaniel Stifler Teis Sept 27, 2011 9:41 pm

» Arrival.
Eemal Emptyby Tyler Monroe Teis Sept 13, 2011 10:55 am

» Sina - mina - meie teema
Eemal Emptyby Sebastianne Parker Kolm Sept 07, 2011 7:48 pm

» Kaua sa kannatad kurbade naeru
Eemal Emptyby Nathaniel Stifler Kolm Sept 07, 2011 5:18 pm

» Wake up call
Eemal Emptyby Carlos Jameson Kolm Sept 07, 2011 2:12 am

» Pealkirjatu
Eemal Emptyby Nicole Snow Teis Sept 06, 2011 8:04 pm

» Mida..?
Eemal Emptyby Casey White Teis Sept 06, 2011 8:02 pm

» Absoluutselt.
Eemal Emptyby Carlos Jameson Esm Sept 05, 2011 11:43 pm

» Eemal
Eemal Emptyby Casey White Esm Sept 05, 2011 9:23 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(15) oli siin foorumil Teis Aug 30, 2011 8:54 pm
Affiliates
Lean On Me vol. 1
Summercamp
_________________
Tahad meid reklaamida?
Lean On Me vol. 2

 

 Eemal

Go down 
2 posters
AutorTeade
Casey White

Casey White


Postituste arv : 166
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Casey Emma White
Hüüdnimi(ed): Cas, Emma
Vanus: 17

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 5:07 pm

Casey istus lõkketulest pisut eemal ja vaatas merd. Kuna tüdruku tuju polnud kõige parem, ei tahtnud ta teiste oma alla tõmmata. Mingi grupp oli lõkke ääres ja jõi enda muremõtteid emmale. Kah võimalus. Emma tõmbas bikiinidele pusa peale, kuna ta ei tahtnud hetkel ujuma minna.
OT:Xavier
Tagasi üles Go down
Xavier Hunter

Xavier Hunter


Postituste arv : 16
Join date : 04/09/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Xavier Hunter
Hüüdnimi(ed): Xave
Vanus: 18

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 5:26 pm

Xavier oli üks neist kes lõkke ääres istus ning koolikaaslastega aeg-ajalt vestles. Mida rohkem aeg edasi tiksus, seda vaiksemaks nooruk jäi ja mõttesse vajus. Nad võisid ju pisut lõbutseda, kuid see ei ajanud minema tõelist probleemi. Xavieril ei jäänud märkamata Casey, kes lõkketulest pisut kaugemal istus. Poiss ajas end puupalgilt püsti, jalutades käed pükste taskus neidise juurde ning istus tema kõrvale. "Loodetavasti võib liituda," muigas ta kergelt. "Kõik korras, Cas?"
Tagasi üles Go down
Casey White

Casey White


Postituste arv : 166
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Casey Emma White
Hüüdnimi(ed): Cas, Emma
Vanus: 17

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 6:14 pm

Casey jälgis merd, mis paistis pimedas täiesti tume. Ainus asi, mis vastu helkis, oli lõkketule peegeldus. "Jah, ikka," vastas Emma ja pööras pea Xavieri poole. "Jah, enam-vähem. Ma ei saa aru, miks mulle alkohol ei meeldi, siis ma saaksin õhtul vähemalt mõneks tunniks probleemi minema tõrjuda," lisas Cas kergelt naeratades.
Tagasi üles Go down
Xavier Hunter

Xavier Hunter


Postituste arv : 16
Join date : 04/09/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Xavier Hunter
Hüüdnimi(ed): Xave
Vanus: 18

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 6:26 pm

Xavier oli enda õllepudeli enne otsa joonud, kui ta Casey juurde tuli. Seega oli ta hetkel tühjade kätega. "Üldiselt pole alkohol parim probleemi tõrjumiseks," üritas Xave pisut lohutada. "Mis sul mureks on? Sama, mis kõigil või leidub sul muid probleeme?" uuris noormees. Ta küsis vaid sellepärast, et tüdrukule toeks olla, kuna paljudel keerleb ilmselt peas mõtted, kuidas saarelt ära saada ja kas neid kunagi päästetakse ning muud taolist.
Tagasi üles Go down
Casey White

Casey White


Postituste arv : 166
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Casey Emma White
Hüüdnimi(ed): Cas, Emma
Vanus: 17

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 6:30 pm

Cas muigas. No kui Xave ei uputanud muresid alkoholi, siis mõni paistis seda küll tegevat. Just tüdrukud. "Ehh, arvestades teistega, on minu mured tühised. Ma ei kaotanud ühtegi sõpra õnnetuses. Ainus asi, mis häirib, on teadmatus. Oleks mingi tähtaeg paigas, et vot kümne aasta pärast täpselt pääseme. Ma oleks siis valmis need 10 aastat ootama, aga ei tea ju seda," rääkis Emma pikalt.
Tagasi üles Go down
Xavier Hunter

Xavier Hunter


Postituste arv : 16
Join date : 04/09/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Xavier Hunter
Hüüdnimi(ed): Xave
Vanus: 18

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 6:56 pm

Xavier turtsatas kergelt, kuid mitte õelalt. "Mida sa teeksid selle kümne aasta jooksul? Ainult ootaksid ning vaataksid, kuidas elu mööda läheb? Pole just kõige targem variant," avaldas noormees enda arvamust. "Ma arvan, et sul oleks parim unustada halvim ning võtta asja nii positiivselt, kui võimalik," jätkas X. "Me oleme kõik samas supis ning kõigile toeks, kui kellelgi tuge peaks vaja olema." Sellega üritas Xavier märku anda, et on neidise jaoks olemas.
Tagasi üles Go down
Casey White

Casey White


Postituste arv : 166
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Casey Emma White
Hüüdnimi(ed): Cas, Emma
Vanus: 17

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 7:20 pm

Casey kuulas noormeest ja vaikis. Seejärel ta kallistas Xavieri nii hästi-halvasti, kui see istuvas asendis õnnestus. "Tänan," sõnas Cas eemale tõmbudes. "Ma üritasin asja positiivselt võtta, aga tuli lihtsalt mingisugune masendus peale. Ei tea millest," põhjendas tüdruk enda tuju. Õnneks polnud keegi kaaslastest mingit draamat teinud ega ka peps olnud tööde suhtes, mida tuli teha. Mõnus seltskond oli koos. Seegi hea.
Tagasi üles Go down
Xavier Hunter

Xavier Hunter


Postituste arv : 16
Join date : 04/09/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Xavier Hunter
Hüüdnimi(ed): Xave
Vanus: 18

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 8:01 pm

Xavier kallistas neidist vastu ning jättis enda käe tema ümber kaitsvalt lebama peale kallistust. "Juhtub," lausus nooruk. "Ja ma arvan, et paljudel on masendus. Ma üritan järgida enda nõuannet," naeris ta kergelt. "Teiste juurde tagasi ei tulegi?" uuris Xave. Tegelikult meeldis talle seal eemal Caseyga kahekesi istuda. Privaatsem.
Tagasi üles Go down
Casey White

Casey White


Postituste arv : 166
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Casey Emma White
Hüüdnimi(ed): Cas, Emma
Vanus: 17

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 8:05 pm

"Ma ei tea," lausus Casey ja kui ta kuulis lõkke juurest kellegi laulu, jõudis tüdruk otsusele. "Ei, aga sa võid minna, kui tahad," lisas Emma. Ega ta ei hakanud Xave´i kinni hoidma. Jälle keegi üürgas mingit laulu ja neidis naeris kergelt. Cas viis pilgu lõkke poolt merele ja üritas millelegi muule, kui pääsemisele mõelda.
Tagasi üles Go down
Xavier Hunter

Xavier Hunter


Postituste arv : 16
Join date : 04/09/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Xavier Hunter
Hüüdnimi(ed): Xave
Vanus: 18

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 8:20 pm

"Kuna sa ei taha tagasi minna, siis ma jään sulle seltsiks. Ega ma isegi ei kibele sinna tagasi minema," naeratas Xavier hetkeks, kuid see naeratus muutus koheselt muigeks. Nooruk viis pilgu Casey silmadele - sealt peegeldus kurbust ning masendust, nagu neidise tujugi enam-vähem oli. "Ära piina end. Mõtle millelegi muule. Äkki siin saarel on keegi, kes meid suudab koju tagasi toimetada?"
Tagasi üles Go down
Casey White

Casey White


Postituste arv : 166
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Casey Emma White
Hüüdnimi(ed): Cas, Emma
Vanus: 17

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 8:37 pm

Casey noogutas Xavier´i vastuse peale. Olekski kedagi seltsiks vaja. Neidis hammustas kergelt alahuult, taibates, kui kergelt Xave oskas teda lugeda. Emma viis pilgu noorukile. "Okei, ega see vist ei aita jah," tõdes tüdruk noogutades. "Aga...Ma ei tea, teemavahetust on vaja, et mõtted eemale viia," ütles Cas mõne aja pärast.
Tagasi üles Go down
Xavier Hunter

Xavier Hunter


Postituste arv : 16
Join date : 04/09/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Xavier Hunter
Hüüdnimi(ed): Xave
Vanus: 18

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 9:19 pm

"Teemavahetus siis," muigas Xavier. Teemavahetus oleks tõesti ära kulunud, kuna ega ta isegi ei tahtnud sellele väga mõelda. Samas, noormehel polnud väga mõtteid, mis teemat ette võtta.
Tagasi üles Go down
Casey White

Casey White


Postituste arv : 166
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Casey Emma White
Hüüdnimi(ed): Cas, Emma
Vanus: 17

Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal EmptyEsm Sept 05, 2011 9:23 pm

"Ee...Sa astronoomiat oled õppinud?" küsis Casey ja vaatas tähtede poole. Siit saarelt olid need väga hästi paista. Mitte mingit valgusreostust ega ja sudu polnud. Emma oleks tahtnud rohkem osata, et mõned tähtkujud kasvõi ära tunda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Eemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eemal   Eemal Empty

Tagasi üles Go down
 
Eemal
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
LEAN ON ME. ::  :: Saare põhjaosa. :: Põhjarannik.-
Hüppa: