LEAN ON ME.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kas suudad saarel ellu jääda?
 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Hetkel on lubatud teha eraldi teemasid põhjaosale vaid juhul, kui te ei soovi saabumisteemat läbustada ja sinna naasete.
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Spotlight

Latest topics
» Chat.
ööööösel  - Page 6 Emptyby Nathaniel Stifler Teis Sept 27, 2011 9:41 pm

» Arrival.
ööööösel  - Page 6 Emptyby Tyler Monroe Teis Sept 13, 2011 10:55 am

» Sina - mina - meie teema
ööööösel  - Page 6 Emptyby Sebastianne Parker Kolm Sept 07, 2011 7:48 pm

» Kaua sa kannatad kurbade naeru
ööööösel  - Page 6 Emptyby Nathaniel Stifler Kolm Sept 07, 2011 5:18 pm

» Wake up call
ööööösel  - Page 6 Emptyby Carlos Jameson Kolm Sept 07, 2011 2:12 am

» Pealkirjatu
ööööösel  - Page 6 Emptyby Nicole Snow Teis Sept 06, 2011 8:04 pm

» Mida..?
ööööösel  - Page 6 Emptyby Casey White Teis Sept 06, 2011 8:02 pm

» Absoluutselt.
ööööösel  - Page 6 Emptyby Carlos Jameson Esm Sept 05, 2011 11:43 pm

» Eemal
ööööösel  - Page 6 Emptyby Casey White Esm Sept 05, 2011 9:23 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(15) oli siin foorumil Teis Aug 30, 2011 8:54 pm
Affiliates
Lean On Me vol. 1
Summercamp
_________________
Tahad meid reklaamida?
Lean On Me vol. 2

 

 ööööösel

Go down 
+2
Carlos Jameson
Lisell Roberts
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Sadie Foster

Sadie Foster


Postituste arv : 241
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sadie Foster
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 17-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 12:35 pm

Sadie noogutas kergelt, kui Tyler tema sõnu täpsustas. Just seda fraasi ta oligi silmas pidaud. Kuti märkust kuuldes kortsutas neidis kulmusid, kui pea hetkeks tõstis et Codyle otsa vaadata. Naeratust märganud, ilmus ka Sadie huulile pisike muie ja ta müksas kutti kergelt küünarnukiga, pead endisele kohale toetades. "Ma olin lihtsalt.. vihane," selgitas ta sõrmedega vaikselt mööda Ty käsivart üles-alla liikudes. "Ja mitte džinni pärast, kuigi see oli sinust üsna alatu.." lisas ta, lause teise poole peal vaikselt naerdes. Vahet polnud see üks pudel, džinn polnud nagunii tema lemmik. Kui Tyler tunnistas, et hoolib Sadiest siiani, ilmus neidise huulile kerge naeratus. Pea tõstnud, et ta saaks kutile otsa vaadata, toetas ta nüüd oma lõua Ty õlale. "Mina sinust ka," lausus ta vaikselt, tollele veel üht naeratust kinkides. Jah, Sadie hoolis ka kutist siiani ja ilmselt jäigi alatiseks hoolima. Mõned asjad nagu ei kadunudki kunagi päriselt ära.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 12:41 pm

Tyler naeratas. "Mille pärast sa siis vihane olid?" uuris kutt. Mingi põhjus pidi ju olema, kui selles maha valatud alko polnud. Tyler vaatas tüdruku silmadesse ja pidi endale meelde tuletama, et nad on lahus ega hakka enam koos olema. "Kahju, et me sedasi tülitsedes lahku läksime," ohkas kutt vaikselt. Oleks võinud ju sõpradeks jääda, aga selle asemel hakkasid nad lapsikult teineteist vältima. Okei, võib-olla Sadie vältis Tylerit, sest Tyleril oli äärmiselt kuri õde oma äärmiselt õelate ütlemistega. Ty oli siin see lapsik pool.
Tagasi üles Go down
Sadie Foster

Sadie Foster


Postituste arv : 241
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sadie Foster
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 17-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 12:55 pm

Sadie ohkas kergelt, kui silmad hetkeks Tylerilt eemale viis, kuid seejärel siiski väikese ringiga kuti näoni tagasi jõudis. "Sest sa ignoreerisid mind," vastas ta kerge muigega, "Või noh.. ütlesid, et ma olen ees.." täpsustas ta silmi nüüd Tylt eemale viies ja pead normaalselt kuti õlale sättides. "Ilmselt sai mu eneseuhkus kannatada.. ma ei tea.. isegi kui kõik on läbi on ikka kuidagi valus, kui keegi kes sind varem tahtis, sind enam järsult ei taha.. u know?" jätkas ta oma ausa avameelsusega. Keerutamine ja varjamine polnud kunagi tema rida olnud, seega oligi oodata et ta otse kõik välja ütleb. "On küll kahju," nõustus ta kergelt noogutades. Enne kui nad üldse kokku läksid, olid nad ju sõbrad olnud, aga nooh.. see oli ilmselt see niiöelda eluring võõrad->sõbrad->armastajad->võõrad ja nii edasi.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 1:52 pm

"Ma siis ilmselt eile tõestasin vastupidist," muigas Tyler kergelt. "Tead, mis on kõige haigem. Ma mäletan seda suudlust Carlosega, aga ma ei suuda meenutada seda, mis me sinuga tegime," lausus kutt ja ohkas. See oli naerma ajavaöt tobe tegelikult. Nooruk vaatas metsas ringi. "Mis sa arvad, kas nad otsivad ka meid?" uuris kutt. Nad võiks sõpradeks edasi jääda, aga Cody ei osanud aimata ka, mida Sadie sellest arvaks. Since, nad eile siiski magasid eksole. Ühtäkki läks Ty nägu kaameks. Nad magasid eile, ilma kaitsevahendita. Mingil kuradima üksikul saarel. Cody siiski varjas oma paanikat. Tema kõike välja ütlema ei hakanud. Paanitsema peaks siis, kui noh... on selleks õige aeg eks.
Tagasi üles Go down
Sadie Foster

Sadie Foster


Postituste arv : 241
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sadie Foster
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 17-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 2:23 pm

Sadie muigas endamisi, "Ilmselt läheb sulle täis peaga kõik peale.." märkis ta pisut tögavalt, "Carlos ju läks," lisas ta nüüd juba vaikselt naerdes. Tegelikult ei olnud Tyler isegi mitte täis, kui see tore suudlus aset leidis, võib olla oligi selles asi? Võib olla kutt sellepärast mäletaski. "Mulle tundub, et see on üsna ilmselge, mis me tegime," märkis ta seejärel kergelt turtsatades. Ohjah, vaevalt nad malet mängisid või midagi, eksole. "Aga mulle tundub, et sul on hullem mälukas kui minul," Tyler paistis mäletava õ i g e vähe, samas kui Sadie mingisuguse pildi ikka suutis kokku panna eilsest õhtust. Võib olla oli asi joomisharjumustes? Aga kaitsevahenditeni või pigem nende puudumiseni Sadie mõtted ei jõudnud. "Ei tea.. keegi ehk ikka?" vastas Sadie kuti küsimusele, kui pisut õlgu kehitas. Ilmselt otsiti Tylerit, kui otsiti. Või noh.. ehk ka teda, kui otsijaks olid näiteks Lisell ja Carlos.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 2:33 pm

"Ma olin kaine siis veel," muigas Ty ja raputas pead. "See oli rõve. Palun ära maini seda kellelgi," palus kutt. See oli kohutav. "Mulle tundub ka," mainis ta siis. "Ma mäletan seda Carlose värki, siis sa käisid õues seda klaveri asja karjumas. Siis ma juba flirtisin sinuga," tuli Cody'le meelde. "Siis läheb asi häguseks. Sa tegid mulle vist sületantsu ja Carlos hakkas jooma," pomises Codez mõtlikult. Või hakkas Carlos jooma ja siis alles tegi Sadie kutile sületantsu. Ja mis edasi sai? "Me jooksime," tuli talle äkki meelde. "Ma mäletan, et me jooksime metsas," mainis kutt. Jaa. Väga tark tegu. Joosta täis peaga tundmatus metsas. Kutt ohkas. Ta vaatas taas kella. Kuidagi oli teinegi pooltunnike möödas ja kell oli kaksteist. Ta polnud tunni jooksul oma rohtusid võtnud. Ty lülitas kella pulsi peale. 55, see on veel normaalne. "Lahe," pomises kutt omaette ja lülitas kella aja peale tagasi. "Vähe sellest, et ma juua tahaks, ma tahaks süüa ka," lausus Cody kergelt naeratades.
Tagasi üles Go down
Sadie Foster

Sadie Foster


Postituste arv : 241
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sadie Foster
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 17-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 2:49 pm

Sadie naeris vaikselt endamisi, "Eks ma siis üritan oma keelt hammaste taga hoida," lausus ta kerge naeratusega, kui nüüd mõlemad käed ümber Tyleri käsivarre põimis ja justkui veel pisut lähemale nihkus. Pohmakast tingituna oli tal kord tapvalt palav ja kord järsku külm või hakkas ta siis lihtsalt haigeks jääma. Olid nad ju siiski terve öö lageda taeva all külma käes maganud, endal nahk ilmselt üsna märg. "Mhmh.. me jooksime metsa.. sest Lisell sattus meile onnis peale," meenus neidisele äkitselt kui ta taaskord naerma hakkas. Oleks ta tüüpiline tüdruk olnud, oleks ta ilmselt hetkel häbi pärast maa alla tahtnud vajuda, kuid Sadie oli selline pisut kahtlane ja teda häbi tundma panna oli üsna raske, kui mitte võimatu. "Ma vist söögikorra jätaksin siiski vahele... kõhus keerab siiani," märkis ta endamisi muiates. "Aga juua tahaks küll," lisas ta enesele ilmselt kõige tüüpilisema lause üldse. Aga noh.. hetkel mõtles ta siiski vett, mitte alkoholi kuigi mingi väike siider peaparanduseks oleks üsna kuradima ideaalne olnud.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 3:25 pm

Tyler naeris kergelt. "Kas me istume siin edasi või liigume kuskile, et kasvõi vett leida?" küsis ta. Ta oli lisaks kõigele hakanud muretsema ka oma pulsi pärast ja janus olemine ei mõjunud sellele sugugi hästi. Pluss, tal oli halb ja ta ei saanud enam aru, kas see oli bradükardia halb või pohmelli halb. Loomulikult lootis ta viimast. Ta polnud oma kümne aasta jooksul vist kordagi sedasi rohtu võtmata jätnud. Tal polnud aimu ka, mis siis juhtub, kui ta seda ei võta. "Lisell ja Carlos teavad kindlalt, et meid pole," mõtles siis Cody valjult. "Järelikult oskavad nad meid otsida. Ma loodan," mainis ta. "Või vähemalt oskavad teisi sellest teavitada, ma loodan et keegi pea laiali otsas metsa ei torma," mainis Codez. Ta viis pilgu Sadie'le. Jälle tekkis see loll küsimus, et miks kurat ta tüdruku maha oli jätnud.
Tagasi üles Go down
Sadie Foster

Sadie Foster


Postituste arv : 241
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sadie Foster
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 17-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 3:49 pm

Sadie ohkas vaikselt, kui taipas et tegelikult oleks nad vist tõesti pidanud edasi liikuma. "Võib vist edasi minna, jah.." noogutas ta Tylerist lahti lastes ja ennast maast üles ajades, kutile seejärel kätt ulatades et ka teda püsti aidata - mis seal siis ikka, et tavaliselt asi vastupidi käis. Cody haigusest ei teadnud neidis midagi, vastasel juhul oleks ta ilmselt rohkem paanitsenud ja muret tundnud. Aga nende paari aastakese jooksul mil nad tuttavad olid olnud ja aastakese jooksul mis nad paar olid olnud, polnud kutt talle sellest rääkinud. "Mhmh.. varsti oleme väljas kah," nõustus ta, enesele tüüpilist positiivsust kaotamata. Sadie oli alati üdini optimist olnud ja negatiivseid mõtteid mõlgutas ta üldjuhul harva - selline tulekera nagu ta oli.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 5:21 pm

Jeap, sest Cody'le ei meeldinud, kui inimesed seda teadsid. Ta vanemad, vend, õde ja Ashton olid ainsad inimesed, kes teadsid. Pealegi oli see tal üsna raske vorm ja kui iga teine koolipeal teaks, tuntaks talle kaasa ja hakataks paanitsema ja mida iganes. Tegelikult sai Tyler ju suurepäraselt oma asjadega hakkama, vaatamata oma haigusele. Kutt haaras Sadie käest ja tõusis püsti. Ta ei lasknud neidise käest lahti, kui nad koos edasi hakkasid liikuma. "Huvitav, mis Tess teeb, kui ta teada saab, et me koos metsa panime," muigas Ty endamisi. Tess ei sallinud Sadie't ju silma otsaski. Pole imestada ka, ta väike õde oli ülikaitsev.
Tagasi üles Go down
Sadie Foster

Sadie Foster


Postituste arv : 241
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sadie Foster
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 17-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 5:32 pm

Sadie naeratas kergelt, oma sõrmed Tyleri omadega põimides. "Üritab mind maha lüüa?" pakkus neidis kerge kulmukergitusega, kui valutava pea õrnalt vastu kuti õlavart toetas - oli ta ju Tyst siiski üsna palju lühem. Fakt, et ta Theresale ei meeldinud oli välja tulnud juba siis, kui nad koos olid ja Sadiel polnud siiani aimugi, mida nii hullu ta siis korda oli saatnud. Noh, ja see mittemeeldivus süvenes üsna jõudsalt peale lahkuminekut. "Ja üritab sind kodu.. või noh.. onniaresti panna?" lisas ta nüüd lõbusalt naerdes, silmi vilksamisi Tyleri näole viies. Sadie ei saanud öelda, et ta ise Tessi nüüd südamepõhjast vihanud oleks, aga on raske pidada meeldivaks inimest, kes sind absoluutselt ei salli. Raske, isegi Sadie jaoks, kes ei pidanud viha tavaliselt kauem, kui paar minutit.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 5:47 pm

"Tõenäoliselt," muigas Tyler. Midagi sellist. Või siis peab loengu. Pika, pika loengu kes teab millest. Alustab kindlasti sellega, et ta ju ütles ja on alati öelnud. Tegelikult Ty armastas oma õde. Oleks veider ka, kui ta ei armastaks eksole. Kutt jälgis hetke tüdrukut ja nad sammusid edasi. Ja siis see tuli. Esimene kerge pitsitust meenutav valu. Ty kripsutas nina ja püüdis seda varjata nii hästi kui suutis. Aga ta aimas, et järgmine tuleb juba hullem. Kuid ta ei võinud iial teada, millal see järgmine tuleb. Ta polnud ju ilma rohuta olnud. Tal oli seda pastakatki mingi paar korda elus vaja läinud ainult. Neetud haigus. Ty pigistas õrnalt Sadie kätt. "Ma tõsiselt tahaks hetkel ainult vett vist," lausus ta siis, et vaikust ei tekiks.
Tagasi üles Go down
Sadie Foster

Sadie Foster


Postituste arv : 241
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sadie Foster
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 17-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 6:08 pm

Ohjah.. Sadie oli reaalselt üritanud ja tegelikult üritas siiani Theresat enamalt jaolt lihtsalt vältida. Tüdrukul võis ju täiesti suva olla sellest, mis temast arvati, aga pidevad mürgised pilgud lihtsalt viskasid isegi temal üks kord kopa ette ning kuna ta polnud sedasorti tülinorija, kes iga kord Tessi pilku endal tundes ähvardaks punapeale kallale minna, siis tegeles ta üldjuhul lihtsalt Ty õe vältimisega. Kuna Sadie pilk oli vahepeal jälle nende ees valitsevale puudemerele liikunud, siis ei märganud neidis kuti juures mingisugust muutust peale selle, et too tema kätt kergelt pigistas. Endamisi naeratades liikusid ta silmad nüüd Tylerile tagasi. "Mhmh.. ja aspiriini.. sellest ka ära ei ütleks aahh.. ja pehmest voodist ka mitte, aga nüüd muutun ma soovidega vist juba liiga ahneks," naeris neidis vaikselt, enesele loomulikult meeleolu üleval hoides. Kui vesi ja aspiriin sellised arvestatavad soovid olid, siis pehme voodi jäi juba väljaspoole reaalsust. Samas oleks onni mingi suvaline tekikestest valmistatud ase ka hetkel sobinud. Sadie tahtis lihtsalt magada.. eelistatavalt kaua kuni kõik pohmakatunnused kadunud olid.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 6:46 pm

"Muutud küll jah," muigas Ty kergelt. "Aga ega neist ära küll ei ütleks," lausus kutt. Kes ütleks eks. Nad tuiasid aina edasi ja edasi ja meenutasid aeg-ajalt kunagisi aegu ja arutasid, mida teised rannas teha võivad. Mingil hetkel tundus kutile, et nad tiirutavad ühes kohas ja ta hakkas oksi murdma. Pluss, see aitas teistel neid leida. Neist kahest jäi maha murtud okste rada.
Aja möödudes lõid uued valud Codyle rindu ja viimase ajal pidi ta koguni käe hetkeks rinnale viima, aga õnneks Sadie seda ei märganud. Kell oli juba mingi viis õhtul, kui Ty järsku karjatades põlvili vajus. Oh deem, nüüd siis läks asi päris hulluks. Ta viis oma käe südamele, aga nagu see aitaks. Miski nagu hoiaks ta südant kinni ja takistaks sel tuksumist. Ty kell tegi jälle hoiatava piiksu. Cody tõstis käe ja viis pilgu kellale. 45, oi oi. See oli paha. Ja pulss langes. Järgmine valu hoop tõi endaga kaasa karjatuse ja Ty vajus maha pikali, hoides endiselt kätt oma rinnal. Ta sureb maha sinna. Oleks, et ta oleks rohtu võtnud ja see siin oleks ärritusest või pingutusest, aga ei, see oligi sellest, et rohi oli võtmata.
Tagasi üles Go down
Sadie Foster

Sadie Foster


Postituste arv : 241
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sadie Foster
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 17-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 7:01 pm

Need viis tundi mil nad seal Tyleriga vaikselt tiirutasid olid tegelikult täitsa toredad, kui välja arvata tappev janu, pisuke väsimus, see et ta sisikond mingisugust oma elu elas ja see lõhkuv peavalu. Nad polnud siiski kutiga nii-nii ammu normaalsetel teemadel reaalselt rääkinud, visanud nalja ja kõike.. see oli lihtsalt mõnus vaheldus. Ja siis järsku, poole Sadie jutu pealt langes Ty karjudes põlvili. "Tyler?" kükitas neidis automaatselt kuti kõrvale maha, häälest peegeldumas ilmselge segadus ja hirm. "M-m-mis viga?" kokutas ta seal vaikselt, kui kutt järgmisel hetkel pikali vajus. "Tyler? Ty?" jätkas Sadie kuti nime pobisemist, hääl vaikselt järjest paanilisemaks ja valjemaks muutumas. Oleks siis, et ta oleks teadnud milles asi oli. See poleks küll paanikat vähemaks muutnud, aga praegu oli lisaks paanikale ja hirmule lisaks veel ka segadus. "Appppi! Appi! Aidake!" kostus järgmiseks üle Sadie huuli, kui ta nüüdseks juba karjus, mis seal siis ikka et ta kuskil pärapõrgus keset metsa oli eksole? Ta tundis tõsiselt paanilist hirmu. Paanilist hirmu selle olukorra ja Tyleri kaotamise ja kogu selle abituse ees. "Tyler.." pobises Sadie taaskord, kui tema poolpisarais silmad Ty omad leidsid. Kuti käsi oli siiani tema omas ning ta pigistas seda kergelt. Mida kuradit ta tegema peaks?
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 7:15 pm

Ty ei suutnud rääkida. Ta võttis tüdruku käe ja viis selle oma rinnale. Sedasi polnud ta pulssi tundagi. Kaelalt võis veel need nõrgad ja liiga aeglased löögid leida. Kell kuti randmel piiksus jälle hoiatavalt, seekord juba iga natukese aja tagant. Pulss langes. Ty muutus nõrgemaks. Rinnus olid meeletud valud, hingata ei saanud. Ta ahmis küll õhku, aga iga natukese aja tagant karjus ta valust jälle kõik selle hapniku oma kopsudest välja. Külm higi kattis kuti laupa ja ta hakkas maailmast lahkuma. Esialgu ainult teadvust kaotama, aga kui ta pulss sedasi edasi langeb, siis varsti jääb ta süda üldse seisma. Cody silmanurkades olid valupisarad. Ta ei suutnud karjumist peatada ja õhu ahmimist lõpetada. Pea käis ringi, pilk oli udune. Nahk muutus külmaks. Kuti pilk oli tühi juba, ta ei näinud enam neidise nägu. Kõik oli ühtlane hall hägu ja nüüdseks oli ta pulss juba liiga madal, et seda kaelaltki korralikult tunda. Ty kaotas teadvuse.
Tagasi üles Go down
Theresa Monroe

Theresa Monroe


Postituste arv : 214
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Theresa Cassandra Monroe
Hüüdnimi(ed): Tess, Cassie
Vanus: 16

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 7:24 pm

Tess, Ashton ja need teised kutid olid juba tunde ja tunde kõndinud. Isegi Theresa ise oli jooksmisest loobunud. Ta oli tegelikult üsna väsinud juba, aga ei näidanud seda välja. Sportlik tüdruk küll, aga tundideviisi ilma söömata metsas ringi mütata hakkas igaühele viimaks mõjuma. Just siis, kui neidis oli täiesti lootust kaotamas, märkas ta üht murtud oksa neist kuskil meeter eemal. Tess lippas kiirelt selleni ja uuris ümbrust. Ees olid veel mõned murtud oksad. "Ashton.." alustas neidis ja kaugemale ta ei jõudnudki, sest ta kuulis venna karjumist kusagilt kaugusest. Theresa enam küll ei viivitanud ja hakkas lihtsalt jooksma, hoolimata sellest, kas Ash ja teised tal sabas ka olid. Sedasi jõudis ta Tyleri ja selle mõrrani üsna kiirelt, olles hoo pealt äärepealt neist mööda jooksnud. Neidis libises külili maha ja kohmitses veidi pusaluku kallal, et seda lollakat pastakat sealt kätte saada. "Kao eemale," nähvas ta Sadie'le, saades viimaks luku lahti. Tüdruk võttis korgi pealt ja surus nõela vennale reide. Umbes siis jõudis ka kogu olukorra õudus kohale ja pisarad hakkasid voolama. Tess võttis nõela välja, olles veendunud, et kogu rohi oli Ty kehasse jõudnud ja heitis pastaka siis kuskile eemale, pannes käed siis ümber venna. "Palun.." pomises ta vaikselt, pannes pea Tyleri rinnale, et südamelööke kuulata.
Tagasi üles Go down
Sadie Foster

Sadie Foster


Postituste arv : 241
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sadie Foster
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 17-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 7:36 pm

Iga vaikusmomendiga muutus Sadie paanika ja hirm veel suuremaks ning ta oli siiani nii abitu ega teadnud mida teha. "Ei..eieieieiieii.." pobises ta vaikselt, kui kutt neidise käe oma rinnale juhtis ja sealt reaalselt nagu mitte kui midagi tunda polnud. "Tyler.. ei.. sa ei tohi ära surra.. ei tohi," paanitses ta seal kuti kohal kükitades, oma vaba kätt tolle põsele libistades, nüüdseks pisarad juba reaalselt jooksmas. Kurat, nii ei tohtinud minna. "Sa ei saa.. lihtsalt ei tohi.. kõike siin.. maha jätta.. Tessi ja Ashi ja.. ja.. mind," jätkas ta kuniks kutt veel vaikselt seal teadvuse piiril väreles. Pilgu tõstnud ja pisaraid pühkinud vaatas ta paaniliselt ringi. Veel paar appikarjet kostus üle Sadie huuli ning seejärel langesid ta silmad jälle Tylerile, kelle pilk järjest tühjemaks muutus. "Eieiieieieiei," kõlas veel paanilisi hüüdeid üle blondiini huuli, kui ta kuti kohale kummardus ning järgmisel hetke muutus Tyler lõdvaks ja Sadiele tundus, et teda ei olnudki enam ning sekund ilmus teab kust välja Tess. Nüüdseks jooksid pisarad mööda Sadie põski juba ohjeldamatult, kui ta vaikselt pisut eemale tõmbus. Kes oli tema, et seal olla, eksole? Tüdruk arvas reaalselt, et Tyler oligi ära surnud ja ta ei teadnud siiani milles oli asi ja äkitselt ei suutnud ta lihtsalt midagi peale nutmise teha. Vot sulle tugevat tüdrukut, eksole?
Tagasi üles Go down
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 7:39 pm

Ashton kergitas kulme, kui Theresat enda nime ütlemas kuulis. Hetk hiljem hakkas tüdruk jooksma ning seda tegi ka Ash. Tema kõrvu kostusid samuti Tyleri karjed ning ta neelatas vaikselt, kui tempot kiirendas. "TA ON LEITUD! MINGE TAGASI RANDA!" hõikas ta teistele tüüpidele. Need jätsid karjumise ning pöörasid arvatavasti otsa ringi. Loodetavasti nad ei eksinud teel ära.

Nad jõudsid Tessiga umbes samal ajal sinna ning Ashton nägi maas lebavat keha, silmad täis õudust. Palun ei... Ta läks lähemale ning jälgis, kuidas Theresa Ty'le rohtu sisse süstis. Ash astus Sadie taha ning põimis käed ümber tüdruku, kallistades teda rahustavalt, endal pilk siiamaani šokeeritult Tyleril. Palun ärka!
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 7:46 pm

Kulus mingi külm ja kõle minut, kui siis Ty järsku sügavalt sisse hingas ja silmad avas, köhima hakates. Ta kopsud oleks nagu tolmu täis ja rinnus oli endiselt valus, aga väga kiiresti hakkas tal väga hea. Hetke ei saanud kutt mitte midagi aru. Kus ta oli või mis toimus. Siis hakkas kohale jõudma reaalsus, et ta oli teadvuse kaotanud. Kell piiksus, pulss tõusis. Nüüd tajus kutt kellegi käsi enda ümber. Tess. Endiselt ahmis kutt õhku. Ta sai hingata. See oli parim tunne ever. Saaks nüüd juua ka eksole. "Theresa," pomises Tyler vaikselt. Ta hääl oli karjumisest kähe.
Tagasi üles Go down
Theresa Monroe

Theresa Monroe


Postituste arv : 214
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Theresa Cassandra Monroe
Hüüdnimi(ed): Tess, Cassie
Vanus: 16

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 7:48 pm

Theresa oleks peaaegu ehmatusest ise südamerabanduse saanud kui Tyler järsku sügavalt sisse hingas. Tüdruk tõstis pea ja võis alles siis kergendunult hingata, kui ta reaalselt nägi, et Tyler silmad avas ja korralikult hingata sai. "Jumal tänatud.." pomises neidis, peites näo vastu venna õlga. Ühe agnostiku kohta kandis ta küll üsna paljud asjad Jumala arvele.. "Ma olen siinsamas.. Kõik saab korda," kinnitas Tess enda nime kuuldes, tõstes taas pea, et vennale otsa vaadata.
Tagasi üles Go down
Sadie Foster

Sadie Foster


Postituste arv : 241
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sadie Foster
Hüüdnimi(ed):
Vanus: 17-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 7:54 pm

Sadie võpatas kergelt, kui kellegi käsi enda ümber tundis. Silmi pisut pilgutades, et pilku natukenegi selgemaks saada, taipas ta et ka Ashton oli sinna jõudnud. "Ma-ma ei tea mis juhtus," pobises ta vaikselt, tundes justkui oleks kõik kuidagi kahtlaselt tema süü. "Ühel hetkel ta lihtsalt.. kukkus ja.. ma ei osanud midagi teha ja nüüd on ta.." seletas Sadie keset nuuksatusi ja pisaraid, üritades Ashtonile selgitada, mis oli juhtunud. Ega tema ju teadnud, et kogu olukorra tagamaid teadis. Täpselt hetkel mil neidis hakkas lisama sõna "läinud", hakkas Tyler köhima ja Sadie silmad liikusid välkkiirelt Ashtonilt Tyle. "Sa..sa oled elus.. ta- ta on elus.. ta on elus," hakkas neidis nagu mingi pooletoobine seletama, pilku Tylerilt vahepeal Ashile viies ning siis uuesti tagasi Tyle. Pisarad jooksid siiani ja neidise käed ning üleüldse kogu keha värises ja vappus kergelt ning nii-nii väga oleks ta tahtnud lähemale minna, kuid tal polnud selleks mingit õigust. Tess oli see suur elupäästja ja Ty õde ja well.. Sadie oli lihtsalt kuti eks, kelle süü läbi ta praktiliselt surma oli saanud.
Tagasi üles Go down
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 8:02 pm

"Rahu, temaga saab kõik korda," üritas Ashton kuidagi Sadiet rahustada. Kuid ega see tal vist eriti ei õnnestunud, mingi psühholoogia pole lihtsalt tema ala. Kui Tyler järsku köhima hakkas, võpatas Ash samuti, kuid siis sai ta ehmatusest üle ja tema huulile ilmus kerge naeratus. Ty oli tugev, muidugi ta sai üle. That's my bro. "Sul talle juua on anda, Tess?" küsis ta. Tyler tahtis kindlasti juua. Ja loodetavasti võttis Theresa midagi kaasa ka.

Ta pani Sadie istuma ning tõttas ise Tyleri juurde. Las rahuneb kenasti maha. "Kuidas sa end tunned?" küsis ta sõbralt.
Tagasi üles Go down
Tyler Monroe

Tyler Monroe


Postituste arv : 456
Join date : 29/08/2011
Age : 31

Tegelase leht
Täispikk nimi: Tyler Cody Monroe
Hüüdnimi(ed): Ty, Cody, Codez, Co
Vanus: 18-aastane

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 8:07 pm

Theresa andis pudeli vett Ty'le, mille tüdruk kaasa oli võtnud ja Ty tühjendas seda isukalt. "Aitäh," pomises kutt. Siis nägi ta Ashtonit. Nüüdseks oli kutt end istukile ajanud. "Paremini. Nüüdseks juba," lausus kutt kergelt muiates. "Faking pohmell on ikka veel," ei saanud Tyler mainimata jätta. Kuti pilk peatus Sadie'tl. Oh jeesuke, mida tüdruk nägema pidi. "Ma olen kombes nüüd," kinnitas Cody ka Sadie'le.
Tagasi üles Go down
Theresa Monroe

Theresa Monroe


Postituste arv : 214
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Theresa Cassandra Monroe
Hüüdnimi(ed): Tess, Cassie
Vanus: 16

ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 EmptyLaup Sept 03, 2011 8:23 pm

"Oli vaja end siis täis kaanida?" küsis Theresa nüüd juba pahaselt. Esialgne hirm ja kergendustunne ja kõik muu laadne hakkas hajuma ja kogu rannas kogetud pahameel tuli uue lainena peale. Oi kui hea meelega oleks tüdruk Sadie ette võtnud, aga Tyler'ile ei meeldinud kunagi, kui need kaks karvupidi kokku läksid. Ilmselgelt oli ikka veel armunud tollesse tsikki. Mida ta küll temas nägi..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ööööösel  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ööööösel    ööööösel  - Page 6 Empty

Tagasi üles Go down
 
ööööösel
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
LEAN ON ME. ::  :: Saare põhjaosa. :: Põhjarannik.-
Hüppa: