LEAN ON ME.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kas suudad saarel ellu jääda?
 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Hetkel on lubatud teha eraldi teemasid põhjaosale vaid juhul, kui te ei soovi saabumisteemat läbustada ja sinna naasete.
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Spotlight

Latest topics
» Chat.
Palli kõksimas, Emptyby Nathaniel Stifler Teis Sept 27, 2011 9:41 pm

» Arrival.
Palli kõksimas, Emptyby Tyler Monroe Teis Sept 13, 2011 10:55 am

» Sina - mina - meie teema
Palli kõksimas, Emptyby Sebastianne Parker Kolm Sept 07, 2011 7:48 pm

» Kaua sa kannatad kurbade naeru
Palli kõksimas, Emptyby Nathaniel Stifler Kolm Sept 07, 2011 5:18 pm

» Wake up call
Palli kõksimas, Emptyby Carlos Jameson Kolm Sept 07, 2011 2:12 am

» Pealkirjatu
Palli kõksimas, Emptyby Nicole Snow Teis Sept 06, 2011 8:04 pm

» Mida..?
Palli kõksimas, Emptyby Casey White Teis Sept 06, 2011 8:02 pm

» Absoluutselt.
Palli kõksimas, Emptyby Carlos Jameson Esm Sept 05, 2011 11:43 pm

» Eemal
Palli kõksimas, Emptyby Casey White Esm Sept 05, 2011 9:23 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(15) oli siin foorumil Teis Aug 30, 2011 8:54 pm
Affiliates
Lean On Me vol. 1
Summercamp
_________________
Tahad meid reklaamida?
Lean On Me vol. 2

 

 Palli kõksimas,

Go down 
2 posters
AutorTeade
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyKolm Aug 31, 2011 6:34 pm

Õhtu oli, kuid umbes tund aega oli veel päikese loojumiseni aega. Palli nägi üsna hästi ning teised koolikaaslased olid suure lõkke püsti pannud, istudes nüüd selle ümber. Mõnel oli kitarr ka kaasas, nii et üsna mõnus oli ja värki. Aga kuna Ashton ei viitsinud väga kaua seal lõkke ääres istuda, võttis ta jalkapalli ning hakkas mööda veepiiri edasi jalutama, kuni jäi umbes paarisaja meetri kaugusel peatuma. Ta viskas palli kergelt õhku ning hakkas seda siis kõksima, küll jalaga, küll põlvega, vahel peaga ka.

Ot: Nii kinni kui olla saab.
Tagasi üles Go down
Sebastianne Parker

Sebastianne Parker


Postituste arv : 343
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sebastianne Parker
Hüüdnimi(ed): Simi
Vanus: 16

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyKolm Aug 31, 2011 7:03 pm

Sebastianne oli nende päevade jooksul küll teistega seltskonnas viibinud, jah, aga see ei tähendanud, et ta eriti endine tema oleks olnud. Siin saarel oli ta ehk rohkem pisut Sebastianne, mitte the Sebastianne? Well. šokk võis veel kaua tunda anda. See võis ka põhjus olla. Või siis see, et ta pidevalt mõtles. Mitte pidevalt, vaid koguaeg.

Iga õhtu oli ka lõke püsti pandud, mis oli päris armas, javärki, aga mitte kunagi polnud Simi seal eriti kaua. Küll ütles vabanduseks, et tal on uni, võisiis, et ta tahab lihtsalt omaette olla. Vahepael sai ta lihtsalt mitte midagi ütlemata minema hiilida. Ja vahest polnud teda tundide kaupa näha.

Nüüd oli taas üks neist kordadest, kus ta sai lihtsalt mitte midagi ütlemata minema minna. Vaikselt, ja ettevaatlikult, aga minema ta läks. Veidi enne Ashton't, it was. Ta oli läinud täpselt samale poole, mööda kallast, nagu Ash'gi, ainult, et veidi kaugemale. Ta oli seal avastanud koha, kus oli päris mugav olla, olgugi, et kivine pind, ja hea üksik koht oli see ka. Ja kõige tipuks teistest piisavalt eemal. Ei saa öelda, et ta seal eriti hästi varjatud oleks, võimidagi, kuid hea oli seal seal sellegipoolest.

Ja seal ta siis istus ilusti. Kuni Ashton tuli. Hehh.. Sebastianne lihtsalt vaikis. Ei mingit 'tere' või mingid küsimust. Ta lootis, et kas too läheb üldse ära, või kui veidi vähem veab, tuleb ise rääkima. Kindlasti ei oodanud ta seda, et Carlos ja Ty ja kõik teised jalgpallurid sinna mingit omavahelist matši pidama tulevad. Aga, elame näeme.

Juuksed olid tal lennuõnnetusest saati krunnis olnud - nii oli lihtsam olla ja juuksed ei seganud koguaeg. Seljas kandis ta lisaks aluspesule maikat, sellepeale pusa ja jalas olid tal poolpikad püksid ja varbavaheplätud. Too põlveside polnud kuhugi kadunud. Enamjaolt võttis ta selle vaid magama minnes ära.
Tagasi üles Go down
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyKolm Aug 31, 2011 7:34 pm

Ashtoni keel oli juba paranemas. Paar päeva tagasi suutis ta esimese sõna öelda. Nagu väike laps. Ta kõksis veidi edasi, kuni märkas viimaks silmanurgast kedagi maas istumas. Ta lõi palli siis Sebastianne poole ja tegi näo, nagu see oleks täiesti kogemata olnud. Sitaks oligi kogemata ju. Tema jalgpallis juba naljalt vigu ei tee. Ta pööras end nüüd neiu poole, tõstes pallilt silmad. Nähes, et see on Sebastianne, muigas ta kergelt ning ütles: "Õhtust." Õnneks oli hääldus juba täielikult ära paranenud, mingeid s'e ei susistanud ning suutis ka r tähte põristada. Aga keeles oli suht mõnus arm. Niidid oli ta ka saanud juba välja tõmmata. Või noh, need tegelikult tulid ise ära.

Ta hakkas vaikselt tüdruku poole liikuma. Kuna õhtu oli üsna külm, olid Ashil jalas hallid dressid, mustad tossud ja valge suhteliselt liibuv t-särk.
Tagasi üles Go down
Sebastianne Parker

Sebastianne Parker


Postituste arv : 343
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sebastianne Parker
Hüüdnimi(ed): Simi
Vanus: 16

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyKolm Aug 31, 2011 7:52 pm

Sebastianne istus seal lihtsalt tuimalt edasi, kui pall tema suunas lendas. Piisavalt mööda löödud pall, siiski, et mitte pihta saada. "Kui ma surra tahan, oled sina esimene, Ashton, keda ma sellest teaitan," sõnas neidis sarkastiliselt. Ta oli pahane, et tema pihta oli pall löödud, sest kohekindlasti ei uskunud ta seda, et see kogemata valesti löödud pall oli. Kuulnud seda ühte sõna mehe suust, noogutas Simi. Tema oli oma tervituse juba öelnud.

"Miks sa teiste juures pole?" uuris Simi siis. Ta oli kergelt üllatunud, et Ashton koos ülejäänud seltskonnaga lõkke ääres ei istu. Või vähemalt enamuse seltskonnaga. Oli loomulikult veel neid, kes lõkke ääres ei istunud, aga sellegipoolest oli ta oodanud seda, et ka Ash koos teistega seal istub.
Tagasi üles Go down
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyKolm Aug 31, 2011 8:44 pm

Pall oli kuhugi veerenud, kuid see hetkel "Teavitada ju võid, aga ma ei hakka sind maha tapma. Anna andeks noh, see löök polnud nii tugevalt mõeldud. Ja pealegi, sa ei saanud ju pihta, see on kõige tähtsam," vastas Ashton, kui end esmalt Sebastianne kõrvale istuma sättis ja end siis pikali viskas, asetades ühe käe toetuseks pea alla ning teise käe kõhule. "Ma stalkisin sind veits," ütles ta kavala naeratusega, "Miks sa ise teiste juures pole?" Ta viis pilgu taevasse, jäädes rseda vahtima. Taevas oli kena roosakat-oranži värvi. Suht ilus oli. Varsti oleks pidanud tähti ka näha olema ja inimesed magama minema, see oleks veel ilusam. Hetkel kestis sealt kaugemalt lõkke juurest mingit mölinat. Keegi oli vist kaklema läinud.
Tagasi üles Go down
Sebastianne Parker

Sebastianne Parker


Postituste arv : 343
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sebastianne Parker
Hüüdnimi(ed): Simi
Vanus: 16

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyKolm Aug 31, 2011 8:54 pm

"Hmhh.. ma veel lootsin, et mul on keegi olemas, kes oleks nõus mulle minu eest otsma peale tegema, kui mul ükskord see kiiks läbi käib. Kuigi ma tõsiselt loodan elada vähemalt 40-aastaseks." muigas neidis. "Ja, aitäh hoolimast." lisas ta hetk hiljem. Jah -see, et neidis pihta ei saanud, oli tõesti kõige tähtsam.

Oma küsimusele vastust kuulnud, turtsatas Sebastianne naerma. "Peaks ma kartma või meelitatud olema?" küsis ta igaksjuhuks, sest ta ei teadnud tõesti kas Ashton oli omaarust mingine pervo-stalker või selline.. I-like-you stalker. Kuigi mõlemad olid omalmoel hirmutavad. She has had those last ones.

"Minu järjekordne alone-time. Mille sa küll ära rikkusid.. mitte halvas mõttes. Tulin siia, et mõelda. Ma olen päris tihti nii ära kadunud, kui sa tähele pole pannud. Ja enamjaolt olengi siia tulnud." vastas Simi.
Tagasi üles Go down
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 1:02 pm

Ashton turtsatas vaikselt Sebastianne sõnade peale. Miks oleks pidanud tüdruk surra tahtma? Ta tundus nii elurõõmus ja sõbralik ja jutukas ja seltsiv ju. Inimene, kellel on kõik olemas ja korras.

Küsimuse peale muigas ta kavalalt. "Parem karda," ütles ta. Ashton ei olnud küll selline, kuid kes teab... "Kes teab, millal mul võib ükskord selline kiiks läbi käia, ja ma hakkan igasuguseid asju mõtlema ja arvama," teatas ta samamoodi, nagu tüdrukki seda teinud oli.

"Ja miks sulle siin üksi olla meeldib? Masetsed?" uuris ta peagi.
Tagasi üles Go down
Sebastianne Parker

Sebastianne Parker


Postituste arv : 343
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sebastianne Parker
Hüüdnimi(ed): Simi
Vanus: 16

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 1:30 pm

On igasuguseid põhjuseid, miks seda tahta. Aga mitteüks neist pole tegelikult tõsiseltvõetav ja nende põhjuste pärast suremiseks peaks ta poolhull olema. Simi ongi elurõõmus, sõbralik, jutukas, seltsiv ja kõike seda jura. Tal on ka kõik olemas, vähemalt peaaegu, kuid see ei tähenda alati, et kõik korras on. On veel kuradima palju asju, mis võiks paremini olla ja mis võiksid üleüldse mitte eksisteerida.

Vastuse peale nihkus Simi mehest veidi kaugemale. Nii, igaksjuhuks. Sellegipoolest ei läinud ta sugui kaugemale. Paar sentsimeetrit ehk nihkus. Just for fun. Nagu ta ütles - kes teab, millal tal see kiiks võib ükskord läbi käia. Aganoh, selle mingilmääral immiteerimise peale Sebastianne ainult naeris kergelt. "Aga ma eeldan siiski seda, et sa ei taha oma ülejäänud elu kuskil kongide taga veeta. Või vähemalt mingit osa sellest. Seega on mul sinuga üsna turvaline olla. Ma vähemalt loodan seda, mr Stalker." muigas neidis.

Küsimuste peale naeris Simi üsnagi rõõmutult. "Esiteks on siin niivõrd eraldatud koht ja suuremat kära meie peatuspaigast ei kuule. Siin on jubedalt ilus ka. Mulle meeldivad mererannad. Eriti öösiti ja varahommikuti. Päikeseloojangu ja -tõusu ajal. Ja eriti siis, kui meri on rahutu. Endal on küll siis kurvem ja halvem tuju, aga mulle meeldib nii... siin. Ja, jah, põhimõtteliselt masen ka. Mõtlen. Mõtlen teatud asju põhjalikult läbi." seletas ta Ashton'le pikalt, pilku merel hoides.
Tagasi üles Go down
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 5:04 pm

Ashton märkas silmanurgast, kuidas Sebastianne temast kaugemale nihkus, ning hakkas naerma. Ta sättis enda pead paremini ning ütles: "Väga hea, siis sa võid ju siia ka tulla, kui sul on minuga turvaline." Ta patsutas endale kuskile rinna ja kõhu vahele, tahtes öelda, et tüdruk võib lausa enda pea temale panna.

"Või nii. See koht on siis sulle juba päris koduseks muutunud," märkis ta. No hea vähemalt, et mõni siin end hästi tunneb. Ash jällegi ei teadnud, kuidas ta tundma peaks. Kas koduselt ja mõnusalt või hoopis ettevaatlikult.
Tagasi üles Go down
Sebastianne Parker

Sebastianne Parker


Postituste arv : 343
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sebastianne Parker
Hüüdnimi(ed): Simi
Vanus: 16

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 6:47 pm

Ashtoni reaktsiooni peale Simi ainullt naeratas kergelt. Hea mõte, iseenesest. Ja kuna ta oli ilusti sellises kauguses, kus ta pikali heites juba pea noormehe kõhule panna saab, ilma eriliselt rohkemate liigutustega, siis ta seda tegigi. Isiklik padi. Yeah. Korraks käis neidise peast läbi küsida 'kas sa kavatsed mulle ka hiljem isiklikku patja mängida?' as in 'oleme me paar?' või midagi taolist, aga selle jättis ta siiski tegemata. See oleks armas küsimus küll olnud, jah, aga neidise meelest on mehed need, kes peaksid selle küsimuse esitama. Ja, jah, Ashton on Sebastianne'le juba ammu meeldinud. Nad on ka alati hästi läbi saanud. Seega.. miks mitte? Aganoh.. eks näis, mis saab.

Jalgpalluri lause peale ei osanud neidis isegi reageerida. "Noo.. kui siia kujutada ümber seinad ja lisada see masendav ja kurb ja üksildane ja igatepidi loner' tunne, siis jah. Oma majas on alati rõhutud ja masendav tunne. Almost the same feeling I have here when I'm alone. .. ja kui ma sellest nüüd nagu räägin.. mõelnud olen ma sellest palju.. siis tegelikult .. ma nagu vabatahtlikult piinaksin ennast selle tundega. Hehh.. pigem tunnen ma ennast siin lihtsalt.. hästi. See ei ole küll päris õige sõna, aga olenemata sellest kurvast meeleolust, on mul siin hea olla." andis Sebastianne jälle pika vastuse. Üldiselt piirdub ta väga lühikeste vastustega. Lakooniline inimene. But that's only 'the' Sebastianne.
Tagasi üles Go down
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 6:59 pm

Kui Sebastianne pea tema kõhule pani, naeratas Ashton kergelt. Nagu automaatselt. Ta libistas käe neiu juustesse. "Mis sai sellest, et sa mind kardad?" uuris ta peagi, end veidi mugavamini Simi all sättides.

Tema pilk püsis taeval, kui ta vaikselt neiu juttu kuulas. "Siis ma ei tohi sind enam kunagi üksi jätta," ütles ta kokkuvõtteks. Kui tüdruk end selle lounitsemisega piinab, siis peab Ash koguaeg tema seltskonnas olema, kas pole ju nii. Ja ta tuju heaks tegema.
Tagasi üles Go down
Sebastianne Parker

Sebastianne Parker


Postituste arv : 343
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sebastianne Parker
Hüüdnimi(ed): Simi
Vanus: 16

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 7:17 pm

"Kartmisi on igasuguseid.." sõnas ta otsest vastust andmata. Veidi taevast jõllitanud, sulges ta silmad. Jah, kartmisi on igasuguseid. Otseselt kellegi kartmine, kartmine, et üks hetk ta on ja teine hetk teda ei ole, kellegi pärast kartmine (nimetatakse ka muretsemiseks)..

Ashton' lauset kuuldest ohkas ta kergelt. Oleks ta viitsinud, oleks ta võinud tähenärijaks hakata. Alustades sellest, et kui nad magama peaksid minema, siis jätab Ashton ju Simi üksi. Mingis mõttes. Ashton on oma õega ühes onnis ja Simi on Casey'ga. Ja kohe kindlasti ei noormees koguaeg tema kõrval. Kuid asja teisest küljest võttes.. selle ilusamast küljest, on see tegelikult täitsa tore. "Sa mõtled sellega mida?" küsis neidis siiski pärast mõningast vaikust. Oli ilus mõelda, et nad nüüd paar on, võimidagi.. aga kuna Sebastianne oskab kõik 10x ilusamaks ja paremaks mõelda, kui need tegelikult on ja ilma täpset vastust teadmata kõik enda jaoks nii perfektseks mõelda, siis on parem ikkagi seda õiget vastust teada, et pärast mitte valusalt vastu näppe saada.
Tagasi üles Go down
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 7:26 pm

Käsi, mis Sebastianne juustes oli, liikus ühe salguni, mis neiule veidi silme ees oli, ning silus siis selle tüdrukule korralikult kõrva taha. Kuuldes ohet, langetas Ashton pilgu tüdrukule. "Seda, mida sinagi, ma arvan?" vastas ta kerge muigega, kui enda tumepruunid taas taevasse viis. Seda värki sai kahest küljest võtta. Ja Ashtonile meeldisid mõlemad variandid.
Tagasi üles Go down
Sebastianne Parker

Sebastianne Parker


Postituste arv : 343
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sebastianne Parker
Hüüdnimi(ed): Simi
Vanus: 16

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 7:50 pm

"As in something beautiful?" küsis cheerleader siiski ilusti üle. See ilusam variant oli otseloomulikult väga tore ja armas ja igatepidi kõige toredam asi, mis pärast seda lennuõnnetust juhtuda on saanud. Aga, nagu õeldud, oskab ta asjad ilusamaks mõelda kui need on ja pärast vastu näppe saada oleks pääris nõme. Rikuks sellegi hea olemise ära, mis on. Ja jumalteab, mis kiiks tal siis peast läbi käia võib..
Tagasi üles Go down
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 7:55 pm

"Aga mis on ilus?" uuris Ashton edasi. Ta teadis küll tegelikult, mida Sebastianne mõtles. Aga ta tahtis natuke neiut piinata. Kui ta ikka mõtles sedasama, mida Ash'gi. Ilus, ehk siis paar, right? Või äkki tüdruk mõtles hoopis midagi muud? Kes teab. Tollel oli ju päris lennukas fantaasia.
Tagasi üles Go down
Sebastianne Parker

Sebastianne Parker


Postituste arv : 343
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sebastianne Parker
Hüüdnimi(ed): Simi
Vanus: 16

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 8:22 pm

Küsimust kuuldes turtsatas Simi kergelt naerma. "Sellele saab mitmeti vastata.." alustas ta. "Ja kui mul oleks mingi rõõmus tuju .. which means I'm in mood to talk.. võiksin ma pikalt-pikalt venitada, enne, kui ma ütlen selle, mis mul praegu mõtteis keerleb.." keerutas Sebastianne siiski veidi. "Aga.. mina olen ilus.. vähemilusam kui sina, aga see pole tegelikult oluline.. ja ma tõesti loodan, et sa samamoodi arvad, et meist midagi tõeliselt ilusat võiks välja tulla.." tegi ta oma jutu kiire lõpu, taevast vaadates. Tal oli küll kiusatus ennast põlvili ajada või mehele kaksiratsi peale ronida ja teda suudelda. Aga see jutuajamine oli olnud liiga umbkaudne, mistõttu Sebastianne' mõtteis liikles ringi siiski üks väike ja kuradima vihaleajav (mitte, et seda väliselt näha oleks) kõhklus, et Ashton praegu lihtsalt nalja teeb või siis et nad ühist mõtet ei jaga.
Tagasi üles Go down
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 8:34 pm

Ashton hakkas jälle naerma, kui Simi tema ja enda välimust võrdles. No kammoon, meest ja naist ei anna võrrelda. Ja kui isegi andis, siis kohe kindlalt ei olnud tüdruk Ashtonist koledam. Ta oli palju-palju-palju-palju-palju-palju-oohh... palju ilusam. Ta lõpetas naermise, kui neiu enda jutuga lõpetanud oli. Pärast hakkab veel arvama, et Ash naerab tema üle.

"Võiks..." nõustus ta kergelt noogutades. Muidugi oli ta sellega nõus ju. Ashton on samamoodi Sebastiannest alati kergelt sees olnud. Või palju? Igatahes ei taluks ta mõtet, et neiu mingi teise mehega aega viidab.
Tagasi üles Go down
Sebastianne Parker

Sebastianne Parker


Postituste arv : 343
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sebastianne Parker
Hüüdnimi(ed): Simi
Vanus: 16

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 9:03 pm

Eino vahest võis ju sellist.. madala enesehinnanguga inimene olla. Enamjaolt ta ongi, kusjuures. Kuigi ta suudab ennast mingil moel ilusaks mõelda. Seltskond mõjub ka sellessuhtes hästi. Kuigi, tegelikult ei ole ju erilist põhjust öelda, et ta kole on. Kõigil omad head ja vead.

Mehe vastuse peale naeratas Sebastianne omaette ning ajas siis ennast kõigepealt istukile, seejärel ennast põlvili sättides, näoga mehe poole. Käsi hoidis ta põlvedel. "Me oleme siis... meie?" küsis neidis, et ikkagi see kõige täpsem vastus kätte saada. Ta kortsutas küll kulmu, kuid juba ta silmadest oli näha, et ta õnnelik on. See oli teistmoodi õnnelikus.
Tagasi üles Go down
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 9:29 pm

Ei võinud. Madal enesehinnang ei toonud mingit kasu. See polnud hea. Ashtonil oli küll selline üsna keskmine ego. Olenes olukorrast tegelikult. Jalgpalluritel oli tavaliselt ego taevast ka kõrgemal, aga Ashtonil mitte nii väga.

Ta langetas silmad, kui Simi pea tema kõhult kadus ning tüdruk end tema poole istuma sättis. "Kui see sulle meeldiks, siis jah," ütles ta kerge naeratusega, end samuti istukile vedades.
Tagasi üles Go down
Sebastianne Parker

Sebastianne Parker


Postituste arv : 343
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sebastianne Parker
Hüüdnimi(ed): Simi
Vanus: 16

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyLaup Sept 03, 2011 9:49 pm

All day, every day taevani ulatuvat ego omada võib ohtlik olla. Seetõttu on ka need madalhetked madala egoga toredad.

Vastust kuuldes, kortsutas Sebastianne kulme. eisaanii, et see suhe on sellepärast, et Simi seda tahab. See peab mõlemapoolselt toimima. Aga et oma reaktsiooni veidikenegi varjata, asetas ta käed õrnalt noormehe põskedele, teda hetk hiljem magusalt suudeldes. With her eyes closed. "Aga see ei ole lihtsalt all-about-me, ega? All-about-us.. that's the way it should be..." ei saanud neidis protestimata jätta, suudluse katkestades/lõpetades.
Tagasi üles Go down
Ashton Reed

Ashton Reed


Postituste arv : 252
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Tegelase leht
Täispikk nimi: Ashton Reed
Hüüdnimi(ed): Ash
Vanus: 18

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyPüh Sept 04, 2011 12:37 pm

Ega ei olnudki ainult sellepärast, et Sebastianne seda tahtis. Ashton tahtis ka. Ta lihtsalt ei osanud midagi muud vastata. Peagi sai ta juba neidise huuli maitsta ning ta naeratas selle peale kergelt. Kui too aga suudluse lõpetas ja midagi ütles, mõmises Ash kergelt vastuseks ning surus siis uuesti huuled Simi omadele. Damn kui magusad.
Tagasi üles Go down
Sebastianne Parker

Sebastianne Parker


Postituste arv : 343
Join date : 30/08/2011

Tegelase leht
Täispikk nimi: Sebastianne Parker
Hüüdnimi(ed): Simi
Vanus: 16

Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, EmptyPüh Sept 04, 2011 1:59 pm

Simi naeratas mõminat kuuldes ning seejärel sai ta taas mehe huuli tunda. Ta peaks peast täiesti soe olema, kui neist vabatahtlikult loobuks. Veidi aeg suudlenud, tõmbus ta mehest kuradima kiirest eemale, näol valulik grimass. "Kuradi kurat.." torises ta, oma haige põlve sirgu lastes. Ta oli suutnud kuidagi kuradima valesti sellele toetada, niiet põrgulik valu sealt läbi käis. Neidis oli veel lootnud, et põlv enamvähem korras nüüd on. Guess she was wrong. "Värdjalik põlv.. jesuschrist.." jätkas Sebastianne torisemisega, põlve veidi masseerides.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Palli kõksimas, Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palli kõksimas,   Palli kõksimas, Empty

Tagasi üles Go down
 
Palli kõksimas,
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
LEAN ON ME. ::  :: Saare põhjaosa. :: Põhjarannik.-
Hüppa: